Masaż odchudzający

Tajski masaż wyszczuplający to połączenie doskonałe. Dzięki niemu przekonasz się, że droga do upragnionej figury nie musi być pełna wyrzeczeń i warto uczynić z niej przyjemny rytuał

Na czym polega tajski masaż wyszczuplający?

Ten odprężający masaż wykonywany jest przy użyciu olejków działających antycellulitowo i ujędrniająco. Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu technik przekrwiennych z ajurwedą i akupresurą.

W ten sposób wzrasta tempo przemiany materii, przyspieszające redukcję tkanki tłuszczowej.

Intensywność tajskiego masażu wyszczuplającego zależy od poszczególnych partii ciała, które wymagają określonego oddziaływania

Cena masażu wyszczuplającego
w SpaCity?

Masaż wyszczuplający wykonany w SpaCity w Warszawie zregeneruje ciało i umysł. Pozwoli również spełnić marzenia o piękniejszej sylwetce i jędrnej skórze. Cena masażu odchudzającego wykonywanego w naszym salonie uzależniona jest od czasu trwania zabiegu i waha się od 200 do 300 złotych.

Co daje Ci masaż tajski wyszczuplający?

Obniża napięcie poszczególnych mięśni i stawów

Poprawia nastrój i przywraca dobre samopoczucie

Pozwala Ci pełniej wykorzystać czas, poświęcany na odpoczynek

Buduje ogólną sylwetkę ciała, zachęcając do dalszej aktywności

Wskazania do masażu odchudzającego

Masaże odchudzające to doskonała propozycja dla osób, które pragną wymodelować ciało i poprawić kondycję skóry lub chcą wysmuklić swoją sylwetkę poprzez pozbycie się podskórnej tkanki tłuszczowej. Masaż odchudzający poleca się zarówno osobom niećwiczącym, jak i aktywnym fizycznie.

Jest on doskonałym rozwiązaniem dla kobiet po porodzie, które pragną zadbać o zdrowie i wygląd swojego ciała lub chcą wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Wskazaniem do masażu jest nie tylko rozbudowana tkanka tłuszczowa, ale również cellulit, rozstępy, obrzęki spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie oraz mało jędrna i mało elastyczna skóra.

masaż tajski

Efekty masażu wyszczuplającego

Oferowany przez SpaCity w Warszawie masaż odchudzający niesie za sobą wiele korzyści. Podstawowym efektem masażu wyszczuplającego jest widoczne wysmuklenie sylwetki. Poza tym masaż pomaga przyspieszyć przemianę materii i tym samym oczyszcza organizm z zalegających toksyn oraz ubocznych produktów przemiany materii. Ponadto intensywnie pobudza mięśnie do działania, dzięki czemu pozwala spalić dodatkowe kalorie.

Odpowiednio zastosowana technika rozbija podskórnie tłuszcz, a następnie usuwa go z organizmu. Jednak to nie wszystkie efekty masażu wyszczuplającego. Tajskie masaże odchudzające usuwają nadmiar wody i limfę z ciała, dzięki czemu znikają wszelkie obrzęki i nierówności, w tym także cellulit. Wśród wielu korzyści wymienia się także poprawę układu krążenia, poprawę układu limfatycznego, zmniejszenie rozstępów, zwiększony metabolizm, poprawę wyglądu skóry oraz odmłodzenie i ujędrnienie ciała.

Galeria

CENNIK

Masaż tajski wyszczuplający

60 min

200zł

90 min

250zł

120 min

300zł