Refleksologia, tajski masaż stóp

Zapewnij Twoim stopom zasłużony odpoczynek, szczególnie gdy dobrze znasz uczucie ,,ciężkich nóg”. Już teraz możesz odzyskać ich utraconą lekkość dzięki doskonałemu masażowi tajskiemu stóp i pewnie wkroczyć w kolejny dzień, pełen wyzwań

Ile kosztuje tajski masaż stóp - refleksologia w SpaCity?

Na czym polega tajski masaż stóp?

Ten leczniczy masaż łączy w sobie techniki ajurwedy i akupresury. Składa się na niego masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek oraz kolana. Działając na strefy refleksologiczne, znajdujące się na stopach – pomaga się zrelaksować, zmniejszając uczucie ,,ciężkich nóg”

Tajski masaż nóg i stóp jest szczególnie polecany osobom, które w swojej codziennej pracy mocno obciążają dolne kończyny i potrzebują wypoczynku

Co daje Ci tajski masaż stóp, czyli refleksologia?

Daje Ci inspirację do nowych, odprężających rytuałów

Otwiera Cię na nowe, przyjemne doznania, płynące z Twojego ciała

Poprawia jakość snu i zmniejsza problemy z zasypianiem

Przywraca siły po ciężkim
dniu w pracy

 

Refleksologia na stopach to zabieg z bogatą tradycją i historią. Jednocześnie jest to jedna z najskuteczniejszych holistycznych technik masażu, którego główne efekty polegają na wywołaniu procesu samoleczenia organizmu. Poprzez działanie na odpowiednie strefy stóp, masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, usuwa uczucie zmęczonych oraz ciężkich nóg, wpływa na centralny system nerwowy oraz poprawia jakość snu. Oferowana przez Salon masażu SpaCity refleksologia  przyczynia się także do poprawy ogólnego samopoczucia, niwelując napięcie nerwowo-emocjonalne. 

Ponadto pozytywnie wpływa na układ krwionośny a systematycznie powtarzana, może przyczyniać się do likwidacji migren, podwyższenia odporności i poprawy procesów trawiennych. Zabieg pomaga także rozwiązać problemy ze stawami, wątrobą i zaparciami. Zwalcza bezsenność, usprawnia przemianę materii, przywraca siły witalne i poprawia nastrój. Jednym słowem, ma duży wpływ na poprawę jakości życia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pozytywne efekty zaczynają pojawiać się już po pierwszym zabiegu, ale najlepiej kontynuować terapię systematycznie.

Wskazania do masażu stóp

Tajski masaż nóg i stóp jest szczególnie polecany osobom, które w swojej codziennej pracy mocno obciążają dolne kończyny w wyniku czego są one zmęczone, ociężałe, obolałe i potrzebują wypoczynku. Jednak to nie jedyne wskazanie do refleksologii na stopach. Zabieg poleca się także osobom intensywnie uprawiającym niektóre dziedziny sportu, jak np. bieganie, a także osobom otyłym, których stopy mogą być także narażone na duże obciążenie. Masaż stóp może być również przeprowadzany w profilaktyce chorób narządów wewnętrznych. Refleksologia na stopach dobrze sprawdzi się w przypadku zaburzeń krążenia, nagromadzonych w organizmie toksyn, problemów z przemianą materii, bezsenności oraz stresu i jego negatywnych skutków.

GALERIA

CENNIK

Tajski masaż stóp - refleksologia

60 min

100zł

90 min

140zł

masaż tajski

Potrzebujesz masażu, jednak nie możesz ruszyć się z biura?

Pomyśleliśmy o tym! Zjawimy się u Ciebie, wraz z akcesoriami niezbędnymi do wykonania masażu tajskiego.

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły