Masaż z dojazdem do biura

Klasyczny masaż gorącymi kamieniami doskonale relaksuje i rozluźnia napięte mięśnie. Działa uspokajająco, niwelując odczuwane napięcie wewnętrzne

Odczuwasz ból w plecach podczas pracy przed komputerem? A może masz ciężki dzień i jedyne o czym marzysz to chwila relaksu i odprężenia? Według przeprowadzonych badań wynika, że już 15 minutowy masaż przynosi ukojenie, uwalnia ciało od napięcia i tym samym zwiększa koncentrację oraz efektywność w pracy. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy masaż z dojazdem do biura na terenie Warszawy.

SpaCity to najlepszy salon masażu tajskiego w Warszawie, który został stworzony m.in. z myślą o pracownikach korporacji, ludziach biznesu oraz tych wszystkich, którzy każdego dnia zmagają się z niezwykłymi wyzwaniami – nierzadko trudnymi lub stresującymi i potrzebują wyciszenia, relaksu oraz ukojenia nerwów. Zrozumienie potrzeb klienta oraz maksymalny profesjonalizm masażystów to nasze największe atuty.

Masaż z dojazdem do biura w Warszawie to nasza własna odpowiedź na twoje potrzeby zniwelowania stresu i zmęczenia dnia codziennego. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas wykonywania pracy i potrzebujesz chwili oddechu, który przywróci niezbędne siły witalne – już dziś umów się z nami na masaż.

Cena masażu ustalana jest indywidualnie

masaż tajski

Do kogo skierowana jest oferta masażu z dojazdem?

Masażystka z dojazdem do biura to oferta przygotowana z myślą o osobach zabieganych i zapracowanych, które nie mają czasu na wyjazd do Spa, czy odwiedziny w tradycyjnym salonie masażu, a jednocześnie potrzebują odświeżenia ciała i umysłu w postaci profesjonalnie wykonanego masażu. Tego typu aktywność stanowi dziś jedną z ważniejszych form profilaktyki i rehabilitacji kręgosłupa. Jest również antidotum na przemęczenie i przeciążenie codziennymi obowiązkami.Jakie korzyści daje masaż w pracy?

Oferowany przez nas masaż z dojazdem do klienta w Warszawie to idealny sposób na chwilę odpoczynku, a jednocześnie dobry zastrzyk energii, motywacji i koncentracji. Masaż wykonywany w biurze zmniejsza dolegliwości związane z pracą przy biurku. Przede wszystkim niweluje ból karku i całych pleców. Poza tym poprawia postawę – ta pochylona nad klawiaturą nie należy do prawidłowej i bez wątpienia nie jest dobra dla kręgosłupa.

Odczuwany ból, osłabienie i brak energii mogą wynikać z napięcia mięśniowego, które jest następstwem pozostawania w tej samej pozycji przez dłuższy czas. Stan ten może mieć negatywny wpływ nie tylko na samopoczucie, ale również zdrowie. Oferowany przez nas masaż z dojazdem pomoże uporać się z uczuciem dyskomfortu. Poprawi również krążenie krwi i dotleni organizm. Do tego złagodzi napięcie psychiczne, podniesie poziom endorfin – jednym słowem zadziała pozytywnie na samopoczucie i poprawi kondycję psychofizyczną.

Po sesji klasycznego lub klasycznego i relaksacyjnego masażu tajskiego poczujesz przypływ sił i pozytywnych emocji, które przełożą się na dalszą pracę i wykonywane zadania. W momencie, kiedy będziesz bardziej zrelaksowany, staniesz się wydajniejszy i tym samym zaczniesz osiągać lepsze wyniki w pracy. Zamów masażystę z dojazdem do biura i przekonaj się na własnej skórze, ile dobrego może dać już jeden seans.

Masaż z dojazdem do klienta – wygoda i skuteczność

Masaż z dojazdem do biura na terenie Warszawy to nie tylko duża oszczędność czasu, ale i energii. Nie wychodząc z pracy i nie tracąc sił na dojazd do salonu masażu, można uwolnić się od wszelkiego rodzaju dyskomfortu. Ale to nie wszystko. Taki masaż jest również kompatybilny co oznacza, że nie trwa zbyt długo i tym samym nie powoduje dezorganizacji pracy. Masażystka z dojazdem ma też wszystkie potrzebne do przeprowadzenia masażu akcesoria, więc nie trzeba o nic się martwić.

Odpowiednio zastosowane ruchy i naciski pozwalają na szybkie osiągnięcie rozluźnienia i powrót do sił witalnych. Masażyści ze SpaCity zadbają o twój maksymalny komfort zarówno podczas przygotowania do masażu, jak również w trakcie samej sesji.

Mimo, że masaż wykonywany jest poza salonem masażu, to jednak wszystko przebiega według najwyższych standardów. Technika masażu jest dokładnie taka sama, jak w salonie. Również wyposażenie masażysty i wykorzystywane przez niego akcesoria odznaczają się najwyższą jakością.

Ile kosztuje masaż bez ruszania się z biura?

Masażysta z dojazdem do biura to dość nowa, ale coraz bardziej popularna usługa. Cena masażu ustalana jest indywidualnie. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym salonem masażu SpaCity.