Masaż dla dwojga

Masaż tajski to najprostszy i najprzyjemniejszy sposób na… zadbanie o siebie. A gdyby tak zadbać równocześnie o siebie i bliską nam osobę?

Masaże dla dwojga Warszawa

SpaCity to najlepszy salon masażu tajskiego w Warszawie, który powstał z myślą o ludziach biznesu i pracownikach korporacji, mierzących się każdego dnia z ogromną liczbą obowiązków i wyzwań. To nasza odpowiedź na Waszą potrzebę niwelowania stresów dnia codziennego, kojenia nerwów, wyciszenia i relaksu oraz skutecznego odcinania się od nadmiaru wrażeń, które serwuje współczesnemu człowiekowi życie w mieście. Doskonała lokalizacja i dogodne godziny otwarcia oraz maksymalny profesjonalizm naszych masażystów to nasze największe atuty.

Masaż dla dwojga to nowość w naszej ofercie, dedykowana wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstw masażu tajskiego w towarzystwie bliskiej osoby. Klasyczny lub klasyczny i relaksacyjny masaż tajski dla dwojga w Warszawie to propozycja dla zakochanych par, ale również dwójki przyjaciół, koleżanek ze studiów czy znajomych z pracy.

Decydując się na masaż tajski dla dwojga decydujemy się na oszczędność czasu i pieniędzy – osoby masowane są równocześnie przez dwóch doświadczonych masażystów. Masaż może trwać: 60, 90 lub 120 minut i kosztować już od 240 zł (za dwoje!). To świetny sposób na spędzenie ze sobą czasu przed lub po pracy, zagospodarowanie dłuższej przerwy między kolejnymi obowiązkami zawodowymi, bądź zrelaksowanie się po ciężkim tygodniu i przygotowanie się na kolejne wyzwania.

Ile kosztuje masaż dla dwojga w SpaCity?

masaż tajski

Romantyczny masaż dla dwojga w Warszawie

Szukasz pomysłu na oryginalną randkę? Romantyczny masaż dla dwojga to doskonały sposób na spędzenie czasu z ukochaną lub ukochanym, sprzyjający budowaniu bliskości i intymności, pozwalający zatrzymać się w życiowym biegu i odciąć na kilkadziesiąt minut od wszystkich obowiązków. Taka randka z jednej strony podniesie temperaturę związku, a z drugiej - pozwoli każdemu z Was się wyciszyć i zrelaksować, odsunąć złe emocje i maksymalnie odprężyć.

Po sesji klasycznego lub klasycznego i relaksacyjnego masażu tajskiego dla dwojga poczujecie przypływ sił i pozytywnych emocji, które przełożą się pozytywnie na Wasz związek, dodając mu świeżej energii i mocy do radzenia sobie z wyzwaniami codzienności. Masaż we dwoje w SpaCity, w Warszawie to świetny sposób na chwilę tylko dla Was!

Tajski masaż dla dwojga nie tylko dla zakochanych

Tajski masaż dla dwojga to propozycja nie tylko dla zakochanych w sobie par! Z tej niezwykłej oferty może skorzystać dwójka przyjaciół, koleżanki z pracy, rodzeństwo, mama z córką czy tata z synem… Jeśli czujesz, że Tobie i bliskiej Twemu sercu osobie potrzebna jest chwila wytchnienia, odprężenie i relaks – masaż tajski doskonale zaspokoi Wasze potrzeby. To czas, który spędzicie wspólnie, razem delektując się dobroczynnym wpływem tajskiego masażu klasycznego lub tajskiego masażu klasycznego – relaksacyjnego. W SpaCity zajmą się Wami profesjonaliści, którzy zadbają o Wasz maksymalny komfort zarówno podczas przygotowania do masażu, jak i podczas samej sesji. Będzie spokojnie i naturalnie. Będzie idealnie!

Masaż we dwoje w Warszawie to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wspólny masaż tajski to nie tylko gwarancja odprężenia i rozluźnienia, zniwelowania bólów mięśni i kręgosłupa oraz pozbycia się chronicznego stresu, ale również możliwość spędzenia razem czasu i zdobycia kolejnego doświadczenia do zapamiętania. Być może ta pierwsza sesja we dwoje będzie początkiem wielkiej miłości do masażu tajskiego?